397290-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Rámcová dohoda na zajištění služeb řemeslné povahy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění služeb řemeslné povahy
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem pro zajištění služeb řemeslné povahy dle požadavků Zadavatele (dále jen „Rámcová dohoda“).
Interne KennungR_10_2026_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262520 Mauerarbeiten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 45262520 Mauerarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ a § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z Rámcové dohody, a to v rozsahu uvedeném v čl. 11 Rámcové dohody. Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost využití vyhrazené změny závazku spočívající v prodloužení doby trvání Rámcové dohody o dodatečných 12 měsíců blíže viz čl. 11.2 Rámcové dohody. Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje navýšit finanční rámec této Dohody v návaznosti na své interní potřeby. V dané souvislosti může dojít k navýšení finančního rámce této Dohody celkem až o 3.000.000,- Kč (slovy: tři miliony korun českých). Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele a možnost uzavřít Smlouvu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za vybraným dodavatelem), a to v případě, kdy uzavřená Smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena z některého z níže uvedených důvodů, a sice: a) dohodou smluvních stran v důsledku nesplnění povinností dodavatele, b) odstoupením od Smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od Smlouvy kteroukoli ze smluvních stran z důvodů stanovených ve Smlouvě a dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, f) v důsledku zániku dodavatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou.