See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Lokaal bestuur Waregem
Beschreibung: Voor het uitvoeren van het groenonderhoud op diverse sites van lokaal bestuur Waregem wordt een opdracht uitgeschreven. De opdrachten worden uitgevoerd in nauwe samenwerking met de diensten van de stad.
Interne Kennung: PPP08U-3834/6187/2026/SWP/BVW/033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/SWP/BVW/033_1
397303-2026 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenonderhoud Lokaal bestuur Waregem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP08U-3834/6187/2026/SWP/BVW/033
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/SWP/BVW/033_1