397306-2025 - Ergebnis
Polen – Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor – Wykonanie monitoringów przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Łodzi – postępowanie w podziale na 6 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie monitoringów przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Łodzi – postępowanie w podziale na 6 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu stanu przedmiotów ochrony oraz monitoringu realizacji działań ochronnych na terenie obszarów Natura 2000 wraz ze sporządzeniem ekspertyzy na jego podstawie - z podziałem na następujące 6 części: • Część 1 – obszar Natura 2000 Zbiornik Jeziorsko PLB100002; • Część 2 – obszar Natura 2000 Doliny Przysowy i Słudwi PLB100003; • Część 3 – obszar Natura 2000 Pradolina Warszawsko-Berlińska PLB100001; • Część 4 – obszar Natura 2000: Grądy nad Lindą PLH100022 i Lasy Gorzkowickie PLH100020; • Część 5 – obszar Natura 2000: Niebieskie Źródła PLH100005 i Dąbrowy w Marianku PLH100027; • Część 6 – obszar Natura 2000 Polany Puszczy Bolimowskiej PLH100028. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz projekty umów stanowiące Załączniki nr 8a-8b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 134173-2025
Interne Kennung: WPN.261.2.2025.KGr
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – obszar Natura 2000 Zbiornik Jeziorsko PLB100002;
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie weryfikacji terenowej występowania przedmiotów ochrony oraz wykonania monitoringu stanu ochrony przedmiotów ochrony i monitoringu realizacji działań ochronnych na terenie obszaru Natura 2000 wraz ze sporządzeniem ekspertyzy. Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków w przedmiotowej sekcji pełny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: WPN.261.2.2025.KGr - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – obszar Natura 2000 Doliny Przysowy i Słudwi PLB100003;
Interne Kennung: WPN.261.2.2025.KGr - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – obszar Natura 2000 Pradolina Warszawsko-Berlińska PLB100001;
Interne Kennung: WPN.261.2.2025.KGr - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – obszar Natura 2000: Grądy nad Lindą PLH100022 i Lasy Gorzkowickie PLH100020;
Interne Kennung: WPN.261.2.2025.KGr - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – obszar Natura 2000: Niebieskie Źródła PLH100005 i Dąbrowy w Marianku PLH100027;
Interne Kennung: WPN.261.2.2025.KGr - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – obszar Natura 2000 Polany Puszczy Bolimowskiej PLH100028;
Interne Kennung: WPN.261.2.2025.KGr - Część 6