2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy brodów w Nadleśnictwie Jeleśnia
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji budowy 46 brodów w Nadleśnictwie Jeleśnia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), 2. w ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową, o jakiej mowa w pkt. 1. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o dokumentację projektową, o jakiej mowa w pkt. 1.
Interne Kennung: S.270.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwie Koszarawa Bystra.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy 4 brodów w leśnictwie Koszarawa Bystra
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o opracowaną dokumentację projektową.
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwie Korbielów
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 5 brodów w leśnictwie Korbielów.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwach Sopotnia Dolna i Sopotnia Potok.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwach Sopotnia Dolna i Sopotnia Potok w tym: Zadanie 3.1. - Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 3 brodów w leśnictwie Sopotnia Dolna. Zadanie 3.2. - Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 3 brodów w leśnictwie Sopotnia Potok
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwie Romanka Dolna
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 6 brodów w leśnictwie Romanka Dolna
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwach Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwach Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki, w tym: Zadanie 5.1. - Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 4 brodów w leśnictwie Kocierz Rychwałdzki (Zakocierz), Zadanie 5.2. - Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 7 brodów w leśnictwie Kocierz Rychwałdzki, Zadanie 5.3. - Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 11 brodów w leśnictwie Kocierz Moszczanicki
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwach Czernichów i Kiełbasów.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy brodów w leśnictwach Czernichów i Kiełbasów, w tym: Zadanie 6.1. - Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 2 brodów w leśnictwie Czernichów, Zadanie 6.2. - Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy 1 brodu w leśnictwie Kiełbasów.
Interne Kennung: Część 6