2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, kabin sanitarnych z umywalką i umywalek wolnostojących w kompleksach wojskowych administrowanych przez 14 WOG
Beschreibung: „Wynajem kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, kabin sanitarnych z umywalką i umywalek wolnostojących w kompleksach wojskowych administrowanych przez 14 WOG” Zadanie 1 - Wynajem i serwis kontenerów sanitarnych w kompleksie wojskowym przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu Zadanie 2 - Wynajem i serwis na stałe przenośnych kabin sanitarnych/kabin sanitarnych z umywalką w latach 2027-2028 w obiektach wojskowych będących w administracji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu Zadanie 3 - Wynajem i serwis przenośnych kabin sanitarnych/ kabin sanitarnych z umywalką/ umywalek z przeznaczeniem na imprezy jednorazowe odbywające się w latach 2027-2028 na terenie obiektów wojskowych będących w rejonie działania 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu. Zadanie 4 - Wynajem i serwis na stałe przenośnej kabiny sanitarnej z umywalką w latach 2027-2028 w kompleksie wojskowym w Porażynie, znajdującym się w administracji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Wynajem i serwis kontenerów sanitarnych w kompleksie wojskowym przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przewidywane opcje zamówienia 50 % zamówienia podstawowego netto Zad. 1 Kompleksowa usługa wynajmu 8 kontenerów sanitarnych ( 6 prysznicowo umywalkowych, 1 toaletowego oraz 1umywalkowego,) Zad. 1-4 Opcje dotyczą dostawienia dodatkowych kabin sanitarnych, kabin sanitarnych z umywalką, kontenerów sanitarnych, zwiększenia częstotliwości serwisów kabin sanitarnych oraz zlecenia sprzątania kontenerów sanitarnych.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie 2 - Wynajem i serwis na stałe przenośnych kabin sanitarnych/kabin sanitarnych z umywalką w latach 2027-2028 w obiektach wojskowych będących w administracji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu
Beschreibung der Optionen: Przewidywane opcje zamówienia 50 % zamówienia podstawowego netto Zad. 2-4 Wynajem kabin sanitarnych z umywalkami wraz z serwisem na terenie kompleksów wojskowych w m. Poznań, Biedrusko i Porażyn. Zad. 1-4 Opcje dotyczą dostawienia dodatkowych kabin sanitarnych, kabin sanitarnych z umywalką, kontenerów sanitarnych, zwiększenia częstotliwości serwisów kabin sanitarnych oraz zlecenia sprzątania kontenerów sanitarnych.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie 3 - Wynajem i serwis przenośnych kabin sanitarnych/ kabin sanitarnych z umywalką/ umywalek z przeznaczeniem na imprezy jednorazowe odbywające się w latach 2027-2028 na terenie obiektów wojskowych będących w rejonie działania 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie 4 - Wynajem i serwis na stałe przenośnej kabiny sanitarnej z umywalką w latach 2027-2028 w kompleksie wojskowym w Porażynie, znajdującym się w administracji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego