2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur extern personeel Primaire dienstverlening
Beschreibung: Omgevingsdienst Groningen (ODG) voert een marktconsultatie uit ter voorbereiding op een Europese aanbesteding voor de inhuur van externe, gespecialiseerde capaciteit op het gebied van Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (VTH). De marktconsultatie richt zich op het toetsen van de beoogde perceelindeling, het verkrijgen van inzicht in het marktaanbod en de beschikbaarheid van relevante expertise, en het ophalen van marktsignalen over contractvorm en risicoverdeling. De inhuurvraag omvat onder meer rollen op het gebied van vergunningverlening (industrie, agrarisch, bodemenergie, Seveso/RIE-4), milieutaakgericht toezicht, specialistisch juridisch en inhoudelijk milieuadvies en laboratoriumdiensten (luchtmetingen). Zie voor verdere informatie het marktconsultatie document. Meerjarige raamovereenkomst voor de inhuur van extern gespecialiseerd personeel op het gebied van Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (VTH), verdeeld over meerdere percelen. De raamovereenkomst omvat circa 13 gespecialiseerde rollen verdeeld over vier inhoudelijke domeinen: vergunningverlening, milieutaakgericht toezicht, specialistisch advies en laboratoriumdiensten. De beoogde ingangsdatum van de raamovereenkomst is 1 februari 2027. De geraamde contractwaarde over de volledige looptijd inclusief verlengingsopties ligt ruim boven het Europese drempelbedrag voor diensten. Het definitieve plafondbedrag wordt vóór publicatie van de aanbesteding vastgesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71620000 Analysen, 71900000 Labordienste, 79110000 Juristische Beratung und Vertretung, 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90731300 Schutz vor Luftverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Omgevingsdienst Groningen (ODG) voert een marktconsultatie uit ter voorbereiding op een Europese aanbesteding voor de inhuur van externe, gespecialiseerde capaciteit op het gebied van Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (VTH). De marktconsultatie richt zich op het toetsen van de beoogde perceelindeling, het verkrijgen van inzicht in het marktaanbod en de beschikbaarheid van relevante expertise, en het ophalen van marktsignalen over contractvorm en risicoverdeling. De inhuurvraag omvat onder meer rollen op het gebied van vergunningverlening (industrie, agrarisch, bodemenergie, Seveso/RIE-4), milieutaakgericht toezicht, specialistisch juridisch en inhoudelijk milieuadvies en laboratoriumdiensten (luchtmetingen). Zie voor verdere informatie het marktconsultatie document.
Interne Kennung: 1