2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK Bomenonderhoud 2025 – 2029 - Delfland
Beschreibung: Delfland is verantwoordelijk voor het onderhoud van de bomen die zij in beheer heeft. Om te kunnen voldoen aan de zorgplicht die daarbij komt kijken is het van belang om regelmatig onderhoud uit te laten voeren. Met dit contract wil Delfland het onderhoud onderbrengen bij een partner die dit onderhoud voor hen uitvoert. Het beoogde doel van het boomonderhoud is een gezond en veilig bomenbestand in het beheergebied van het Hoogheemraadschap van Delfland. Het betreft circa 10.500 bomen en circa 17 ha bosplantsoen binnen het beheerareaal van het Hoogheemraadschap van Delfland.
Interne Kennung: INK2024.1459
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 maal 1 jaar