2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulicznego i jednostek organizacyjnych stanowiących własność Gminy Wyszków”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulicznego i placów, dostawy energii do Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, gminnych jednostek organizacyjnych (szkoły i przedszkola) i pozostałych jednostek stanowiących własność Gminy Wyszków. Prognozowane zużycie energii łącznie: 4 898 890,00 (+/- 15%). - oświetlenie uliczne 2 758 692,00 kWh rocznie, ilość 5 929 punkty świetlne, dotychczasowe grupy taryf: C 110, C11; - Urząd Miejski w Wyszkowie, gminne jednostki organizacyjne (szkoły przedszkola), pozostałe jednostki - 2 140 198,00 kWh, liczba punktów poboru energii 36 szt., dotychczasowe grupy taryf: C 21, C 12a, C 22a, C 12b, G11, R. Grupy taryfowe w rozumieniu art. 3 ust. 30 oraz art. 5 ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne.
Interne Kennung: IPF.271.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001