2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Afvalverwerking
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens om een overeenkomst met (1) één opdrachtnemer af te sluiten. De overeenkomst zal bestaan uit een geprijsd assortiment voor het inzamelen en verwerken van afvalstromen. De scope van de opdracht: CVO wenst één partij te contracteren voor het inzamelen en verwerken van afvalstromen van CVO, de afvalsoorten zijn: Bedrijfsafval Papier / karton Archief / vertrouwelijk Vetafscheiders Deze opdracht betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde in 2023 van € 224.537,- en 2024 van € 231.757,- inclusief BTW. De inwerkingtreding van de overeenkomst is gepland op 01/ 10/ 2025 en heeft een looptijd tot en met 30/ 09/ 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging onder gelijkblijvende condities en voorwaarden door CVO van tweemaal 2 jaar.
Interne Kennung: EA2025-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
397486-2025 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – EA Afvalverwerking
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Afvalverwerking
Interne identificatiecode: EA2025-005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000