2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoolmeubilair Viadere
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als doel het afsluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor hoogwaardig Meubilair, inclusief montage, onderhoud, reparatie, levering van reserveonderdelen en logistieke diensten. Voor meer informatie omtrent de omvang van deze opdracht wordt verwezen naar de Uitnodiging tot Inschrijving.
Interne Kennung: 576469
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Stichting Primair Onderwijs Viadere
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van Meubilair aan Viadere. Het betreft hier het enige perceel van deze aanbesteding. Dit perceel betreft de levering van Meubilair aan Viadere. Het betreft hier het enige perceel van deze aanbestedingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd.