397530-2025 - Ergebnis
Tschechien – Programmierung von Anwendersoftware – Rámcová dohoda s více dodavateli o rozvoji a provozu systému SIS 5.0
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda s více dodavateli o rozvoji a provozu systému SIS 5.0
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění rozvoje a podpory programového vybavení Statistického informačního systému zadavatele SIS 5.0 s cílem modernizovat Statistický informační systém pro interní a externí uživatele na vstupu i výstupu a zjednodušit jejich práci širším využitím dat z administrativních zdrojů dat, realizací samoobslužného portálu, provést upgrade technologicky zastaralých komponent a snížit provozní náklady databázových systémů; dále je cílem zajistit soulad SIS s aktuální legislativou a národní Informační koncepcí ČR a strategickými rámci ČSÚ.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
LosLOT-0001
TitelMinitendr SIS-DIS-4-UDV_opakovaně na základě smlouvy Rámcová dohoda s více dodavateli o rozvoji a provozu systému SIS 5.0
BeschreibungPředmětem plnění je poskytování servisních služeb (včetně servisní podpory provozovaných částí Statistického informačního systému – funkční blok DIS-UDV (Datastat) a dalších služeb a v realizaci redesignu a vývoji (včetně uvedení do provozu) nových produktů v rámci funkčních bloků Statistického informačního systému objednatele, subsystém DISEMINACE, prvek řešení Uživatelem definované výstupy (SIS-DIS-4-UDV).
Interne KennungMinitendr SIS-DIS-4-UDV_opakovaně na základě smlouvy Rámcová dohoda s více dodavateli o rozvoji a provozu systému SIS 5.0