See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Beschreibung: Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki zamówienia określone zostały w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 125455-2026
Interne Kennung: Z.II.260.010.Zp.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie Art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w Art. 138 ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 1. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 2. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 3. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 4. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 5. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 6. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 7. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 8. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 9. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 10. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 11. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 14. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 18. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 27. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 28. Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 28