2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één ondernemer per perceel voor leveringen van eetklaar fruit en warme soep aan de basisscholen van Aarschot
Beschreibung: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor de leveringen van eetklaar fruit en warme soep aan de basisscholen van Aarschot. De opdracht is opgedeeld in 2 percelen: - Perceel 1: Levering van eetklaar fruit (handfruit en gesneden fruit); - Perceel 2: Levering van warme soep. Volgende scholen bevinden zich op het grondgebied van Aarschot en maken deel uit van de opdracht: - GO! Basisschool Zonnedorp Aarschot, Bogaardenlaan 8 - Vrije basisschool De Springplank - School met De Bijbel, Godshertogestraat 36 - Vrije Basisschool - Sancta Maria, Kard. Mercierstraat 10 - GO! Basisschool - De Hoogvlieger Aarschot, Herseltsesteenweg 221 - Vrije Basisschool Langdorp, Hombergstraat 1 - Vrije Basisschool Langdorp, Langdorpsesteenweg 337 - Vrije Basisschool Wolfsdonk, Veerlestraat 7 - Vrije Basisschool Gelrode, Pastoor Dergentstraat 109 - BuBaO Elzenhof Aarschot, Nieuwland 1 Het totaal aantal leerlingen op 01.02.2026 was 1.602. De opdracht betreft het aangaan van een raamovereenkomst: de aanbestedende overheid plaatst bestellingen in functie van haar behoeften. De werkelijk bestelde hoeveelheden kunnen verschillen van de opgegeven (vermoedelijke) hoeveelheden in de inventaris. Er is geen afnameverplichting en geen exclusiviteit. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst is het mogelijk dat er scholen verdwijnen of bijkomen, of vestigingen samengevoegd worden. De opdrachtnemer kan geen aanspraak maken op schadevergoeding indien één of meerdere adressen niet meer dienen beleverd te worden.
Interne Kennung: PPP02J-1590/6181/2026/032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van eetklaar fruit
Beschreibung: Levering van eetklaar fruit
Interne Kennung: 2026/032_1
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Levering van warme soep
Beschreibung: Levering van warme soep
Interne Kennung: 2026/032_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15891400 Suppen, 15891900 Gemüsesuppen