See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jízdárna Louckého kláštera ve Znojmě – kulturní a kreativní centrum - dodávky vybavení pro KKC – nové vyhlášení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka specifického vybavení do nově rekonstruované jízdárny Louckého kláštera, která bude sloužit jako kulturní a kreativní centrum. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v přílohách č. 3, 4 a 7 ZD. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. montáže; • předání kompletního manuálu, návodů pro provoz, obsluhu a údržbu předmětu díla v českém jazyce; • zaškolení obslužného personálu; • likvidace obalů a odpadu v souladu s ustanoveními příslušné legislativy upravující nakládání s odpady. Tato veřejná zakázka (dále jen „VZ“) je v souladu s § 35 zákona rozdělena na čtyři (4) části, přičemž na každou jednotlivou část musí být zpracována a podána samostatná nabídka (každá jednotlivá část veřejné zakázky bude samostatně posuzována). Na každou část veřejné zakázky bude uzavřena samostatná smlouva. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, dvě, tři nebo na všechny části veřejné zakázky.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jevištní vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka specifického vybavení do nově rekonstruované jízdárny Louckého kláštera, která bude sloužit jako kulturní a kreativní centrum. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v přílohách č. 3, 4 a 7 ZD. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. montáže; • předání kompletního manuálu, návodů pro provoz, obsluhu a údržbu předmětu díla v českém jazyce; • zaškolení obslužného personálu; • likvidace obalů a odpadu v souladu s ustanoveními příslušné legislativy upravující nakládání s odpady.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45237000 Bau von Bühnen, 45421140 Bautischlerei-Einbauarbeiten mit Metall, außer Türen und Fenstern, 44212240 Träger, 44316300 Gitter
Los: LOT-0003
Titel: Audiovizuální technika
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682220 Mischpulte, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 32331300 Tonwiedergabegeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 30213200 Tablettcomputer, 38652120 Videoprojektoren, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 44321000 Kabel
Los: LOT-0004
Titel: Scénické osvětlení
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31527260 Beleuchtungssysteme, 31527000 Spotlights, 30231310 Flachbildschirme, 44321000 Kabel
Los: LOT-0005
Titel: Elektro vybavení + ostatní prostory
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44321000 Kabel, 38652120 Videoprojektoren, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen