See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA NIESTANDARDOWEGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa niestandardowego sprzętu komputerowego.
Interne Kennung: RA-ZP.2610.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32420000 Netzausrüstung, 31682500 Notstromausstattung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 1: UPS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa UPS; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682500 Notstromausstattung
Los: LOT-0007
Titel: Część 2: dysk twardy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysku twardego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0009
Titel: Część 3: dysk SSD, pamięć RAM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysku SSD, pamięci RAM 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0010
Titel: Część 4: Serwer plików, dysk twardy, pamięć RAM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera plików, dysku twardego, pamięci RAM 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0011
Titel: Część 5: zestaw komputerowy, monitor, pakiet biurowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu komputerowego, monitora, pakietu biurowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0012
Titel: Część 6: serwer
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0013
Titel: Część 7: laptop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0014
Titel: Część 8: stacja robocza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0015
Titel: Część 9: procesor, pamięć RAM, dysk SSD, płyta główna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa procesora, pamięci RAM, dysku SSD, płyty głównej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0016
Titel: Część 10: router, punkt dostępowy do sieci bezprzewodowej, przełącznik sieciowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa routera, punktu dostępowego do sieci bezprzewodowej, przełącznika sieciowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0017
Titel: Część 11: router bezprzewodowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa routera bezprzewodowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0018
Titel: Część 12: monitor
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.12 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0019
Titel: Część 13: laptop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.13 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0020
Titel: Część 14: laptop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.14 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0021
Titel: Część 15: Zasilacz awaryjny UPS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zasilacza awaryjnego UPS. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.15 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0022
Titel: Część 16: komputer stacjonarny bez monitora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego bez monitora. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.16 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0023
Titel: Część 17: komputer stacjonarny, monitor
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego, monitora. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.17 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0024
Titel: Część 18: komputer stacjonarny, monitor
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego, monitora. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.18 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0026
Titel: Część 19: serwer plików, dysk twardy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera plików, dysk twardego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.19 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0027
Titel: Część 20: moduły SPF+
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułów SPF+. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.20 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0028
Titel: Część 21: laptop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.21 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 21