2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - Gemeentepolis GR de Bevelanden
Beschreibung: De gemeenschappelijke regeling de Bevelanden biedt namens de deelnemende gemeenten, Goes, Kapelle, Noord-Beveland, Reimerswaal en Borselle, haar inwoners met een laag inkomen een voordeliger zorgverzekering middels een collectieve zorgverzekering, een zogenaamde Gemeentepolis. Hiertoe wenst GR de Bevelanden een overeenkomst af te sluiten met de CZ groep. GR de Bevelanden heeft, middels DSNF, de markt geïnventariseerd. Hierbij is geconcludeerd dat in de regio waarin GR de Bevelanden is gevestigd CZ de enige partij is die een Gemeentepolis aanbiedt. In dit geval wordt de Onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking daarom toegepast op grond van ontbreken van de mededinging. De gemeenschappelijke regeling de Bevelanden biedt namens de deelnemende gemeenten, Goes, Kapelle, Noord-Beveland, Reimerswaal en Borselle, haar inwoners met een laag inkomen een voordeliger zorgverzekering middels een collectieve zorgverzekering, een zogenaamde Gemeentepolis. Hiertoe wenst GR de Bevelanden een overeenkomst af te sluiten met de CZ groep.
Interne Kennung: K011644
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75000000 Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht Gemeentepolis GR de Bevelanden
Interne Kennung: 1