397630-2025 - Wettbewerb
Belgien – Restaurant- und Bewirtungsdienste – Uitbating keuken zorgcampus Stede Akkers en maaltijdbedeling op locatie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitbating keuken zorgcampus Stede Akkers en maaltijdbedeling op locatie
BeschreibungUitbating keuken zorgcampus Stede Akkers en maaltijdbedeling op locatie
Interne Kennung20242563
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel20242563 - 1
Interne Kennung1