2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów, akcesoriów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych oraz dzierżawa czterech analizatorów hematologicznych do badań morfologicznych do badań morfologicznych krwi obwodowej wraz z systemem sterowania oraz podłączeniem do systemów informatycznych użytkowanych przez Zamawiającego.
Beschreibung: Dostawa testów, akcesoriów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych oraz dzierżawa czterech analizatorów hematologicznych do badań morfologicznych do badań morfologicznych krwi obwodowej wraz z systemem sterowania oraz podłączeniem do systemów informatycznych użytkowanych przez Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa testów, akcesoriów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych oraz dzierżawa czterech analizatorów hematologicznych do badań morfologicznych krwi obwodowej wraz z systemem sterowania oraz podłączeniem do systemów informatycznych użytkowanych przez Zamawiającego.
Beschreibung: Dostawa testów, akcesoriów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych oraz dzierżawa czterech analizatorów hematologicznych do badań morfologicznych krwi obwodowej wraz z systemem sterowania oraz podłączeniem do systemów informatycznych użytkowanych przez Zamawiającego. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr 1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Prawem opcji objęty jest zakres zamówienia, o którym mowa w wyznaczonej części formularza ofertowego. Skorzystanie z prawa opcji wydłuża okres obowiązywania umowy o maksymalnie 6 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, w przypadku wyczerpania zamówienia podstawowego lub w przypadku wzrostu zapotrzebowania na asortyment, objęty przedmiotem umowy.