397650-2026 - Ergebnis
Polen – Pflege von Friedhofsanlagen – Prace porządkowe na cmentarzach komunalnych w Krakowie, a także utrzymanie czystości na cmentarzach, kwaterach i mogiłach grobownictwa wojennego na terenie Gminy Miejskiej Kraków – w podziale na sześć części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrace porządkowe na cmentarzach komunalnych w Krakowie, a także utrzymanie czystości na cmentarzach, kwaterach i mogiłach grobownictwa wojennego na terenie Gminy Miejskiej Kraków – w podziale na sześć części.
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia są prace porządkowe na cmentarzach komunalnych w Krakowie, a także utrzymanie czystości na cmentarzach, kwaterach i mogiłach grobownictwa wojennego na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz okresowe prowadzenie prac porządkowych i pielęgnacyjnych zieleni niskiej i wysokiej na terenie Cm. Prądnik Czerwony w Krakowie. 3.1.1. Zakres zamówienia dla każdej części obejmuje: 3.1.1.1. całoroczne opróżnianie koszy na odpady na terenie cmentarzy wraz przewozem odpadów na miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie cmentarza (nie dotyczy Części 6), 3.1.1.2. prace porządkowe, 3.1.1.3. pielęgnację zieleni niskiej i wysokiej do 4,5 m – dotyczy gałęzi i konarów drzew do 4,5 m, 3.1.1.4. wywóz bioodpadów (odpady ulegające biodegradacji pochodzące z ogrodów i parków) w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (nie dotyczy Części 6), 3.1.1.5. odśnieżanie wraz z wywozem śniegu (nie dotyczy Części 6), 3.1.1.6. drobne prace porządkowe – podlewanie roślin, plewienie rabat oraz otoczenia kolumbariów, grabienie trawników, zbieranie z całego terenu cmentarza opadłych gałęzi, szyszek, mycie tabliczek i tablic, zamiatanie alejek miotłą, zbieranie pojedynczych śmieci z terenu cmentarza, mycie zniczodzielni oraz pielęgnacja zieleni niskiej i wysokiej – dotyczy wycinania sekatorem ręcznym odrostów korzeniowych, odrostów pniowych, drobnych gałęzi drzew i krzewów (średnica pędów do 3 cm) do wysokości 2,5 m. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 3.2.1. opisie przedmiotu zamówienia – zakres rzeczowy (załącznik nr 1 – 6 do SWZ), 3.2.2. przedmiarach (załącznik nr 7 – 12 do SWZ), 3.2.3. projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 13 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung198331-2026
Interne KennungP-2/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Rakowice.
BeschreibungCzęść 1 – Prace porządkowe na terenie Rejonu Rakowice, który obejmuje cmentarze: 1. Rakowice, 2. Bronowice, 3. Mydlniki.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Podgórze.
BeschreibungCzęść 2 – Prace porządkowe na terenie Rejonu Podgórze, który obejmuje cmentarze: 1. Podgórze, 2. Stary Cmentarz Podgórski, 3. Prokocim, 4. Wola Duchacka, 5. Pychowice, 6. Kobierzyn – Lubostroń, 7. Maki Czerwone.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Prądnik Czerwony.
Beschreibung3.3.3. Część 3 – Prace porządkowane na terenie Cmentarza: 1. Prądnik Czerwony. Zakres prac związanych z utrzymaniem czystości na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie, dotyczy cmentarza Prądnik Czerwony 40,52 ha; w okresie: od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. – Rok 2027 (12 miesięcy). Zakres prac związanych z utrzymaniem czystości na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie, dotyczy cmentarza Prądnik Czerwony 45,36 ha; w okresie: od dnia 01.01.2028 r. do dnia 31.12.2029 r. – Rok 2028-2029 (24 miesiące).
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Grębałów.
Beschreibung3.3.4. Część 4 – Prace porządkowane na terenie Cmentarza: 1. Grębałów.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Wojenne.
BeschreibungCzęść 5 – Prace porządkowe na terenie cmentarzy, kwater i mogił grobownictwa wojennego: 1. Kwatery, mogiły pojedyncze i zbiorowe na terenie Cmentarza Komunalnego Rakowice w Krakowie (w tym część od ulicy Prandoty), 2. Pomnik i kwatera oraz mogiły na terenie Cmentarza Komunalnego Podgórze w Krakowie przy ul. Wapiennej, 3. Cmentarz Jeńców w Skotnikach, 4. Kwatera wojenna na Cmentarzu Parafialnym w Borku Fałęckim, 5. Cmentarz Wojenny Nr 384 przy ul. Siostry Faustyny, 6. Zespół Cmentarno – Pomnikowy Wzgórza Krzesławickie, 7. Dwie mogiły zbiorowe w Lesie Tynieckim, 8. Pomnik na mogiłach na Cmentarzu Komunalnym Maki Czerwone, 9. Pozostałe obiekty grobownictwa wojennego w tym mogiły pojedyncze i zbiorowe na Cmentarzach Rejonu II Podgórze.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – Okresowe - Prądnik Czerwony.
BeschreibungCzęść 6 – Okresowe prowadzenie prac porządkowych i pielęgnacyjnych zieleni niskiej i wysokiej na terenie Cmentarza Prądnik Czerwony w Krakowie.
Interne KennungCzęść 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste