See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa samochodów osobowych segmentu D w policyjnej wersji nieoznakowanej dla KWP w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa samochodów osobowych segmentu D w policyjnej wersji nieoznakowanej dla KWP w Gorzowie Wlkp.” 2. Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie muszą spełniać pojazdy będące przedmiotem zamówienia zawiera zał. nr 7 do zaproszenia 3. Pojazdy będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, kompletne wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowane w 2025 roku. 4. Miejsce dostawy: Komenda Wojewódzka Policja w Gorzowie Wlkp., ul. Kwiatowa 10, 66-400 Gorzów Wlkp. 5. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do miejsca dostawy na własny koszt i ryzyko. 6. Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, ilości, płatności, gwarancji, reklamacji itp. zawiera Projekt umowy – zał. nr 2 do zaproszenia. 7. Wszystkie załączniki do zaproszenia stanowią jego integralną część.
Interne Kennung: GMT.2380.31.2025.TC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa samochodów osobowych segmentu D w policyjnej wersji nieoznakowanej dla KWP w Gorzowie Wlkp