397699-2025 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Zakup dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton dla Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton dla Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zakup dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton dla Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice rok produkcji minimum 2024. Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 287924-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zakup dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton dla Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice rok produkcji minimum 2024. Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Menge: 2 Stück