See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru odpadów komunalnych z jednostek Policji województwa kujawsko pomorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze odpadów komunalnych z nieruchomości będących w dyspozycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz jednostek jej podległych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Szczegółowy zakres usług, w tym adresy lokalizacji (obiektów) wraz z zestawieniem rodzaju odpadów, pojemności pojemników, częstotliwości odbioru odpadów, został określony w załączniku nr 1A do SWZ. Zamówienie obejmuje 52 zadania 2) Przedmiotem zamówienia objęte są odpady o następujących kodach: a) 20 01 01 – papier i tektura, b) 20 01 02 – szkło, c) 20 01 39 – tworzywa sztuczne, d) 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, e) 20 03 01 – odpady komunalne niesegregowane (zmieszane), f) 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury, g) 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, h) 15 01 07 – opakowania ze szkła, i) 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe – plastik i metale
Vorherige Bekanntmachung: 668567-2024
Interne Kennung: SZPiFP-112-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 21: Usługa odbioru odpadów komunalnych z KPP Chełmno
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze odpadów komunalnych z nieruchomości będących w dyspozycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Szczegółowy zakres usług, w tym adresy lokalizacji (obiektów) wraz z zestawieniem rodzaju odpadów, pojemności pojemników, częstotliwości odbioru odpadów, został określony w załączniku nr 1A do SWZ. Przy czym wskazane ilości usług mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb zamawiającego, ale nie mniej niż 60 % wartości umowy. 2) Przedmiotem zamówienia objęte są odpady o następujących kodach: a) 20 01 01 – papier i tektura, b) 20 01 02 – szkło, c) 20 01 39 – tworzywa sztuczne, d) 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, e) 20 03 01 – odpady komunalne niesegregowane (zmieszane), f) 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury, g) 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, h) 15 01 07 – opakowania ze szkła, i) 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe – plastik i metale
Interne Kennung: SZPiFP-112-24 zadanie nr 21
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 11: Usługa odbioru odpadów komunalnych z KMP Włocławek
Interne Kennung: SZPiFP-112-24 zadanie nr 11
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 12: Usługa odbioru odpadów komunalnych z KP Brześć Kujawski
Interne Kennung: SZPiFP-112-24 zadanie nr 12
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 16: Usługa odbioru odpadów komunalnych z KP Kowal
Interne Kennung: SZPiFP-112-24 zadanie nr 16
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 38: Usługa odbioru odpadów komunalnych z KPP Radziejów
Interne Kennung: SZPiFP-112-24 zadanie nr 38