See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie usług w związku z zagranicznymi misjami i wizytami gospodarczymi w ramach projektu "Going Global 5.0 - Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usług w związku z zagranicznymi misjami i wizytami gospodarczymi w ramach projektu "Going Global 5.0 - Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw" z podziałem na trzy zadania: 1) Zadanie nr 1 - zapewnienie usług w związku z wizytą i misją gospodarczą na targach WebSummit 2026 w Vancouver; 2) Zadanie nr 2 - zapewnienie usług w związku z wizytą gospodarczą na targach China Beauty Expo w Szanghaju; 3) Zadanie nr 3 - zapewnienie usług w związku z wizytą i misją gospodarczą na targach World Health Expo w Miami Beach. Wykonawcy mogą złożyć ofertę na jedno, dwa lub wszystkie wskazane wyżej zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 121617-2026
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust.4 ustawy Pzp. Uzasadnienie: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - zapewnienie usług w związku z wizytą i misją gospodarczą na targach WebSummit 2026 w Vancouver
Beschreibung: Zadanie nr 1 - zapewnienie usług w związku z wizytą i misją gospodarczą na targach WebSummit 2026 w Vancouver
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.2.2026 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - zapewnienie usług w związku z wizytą gospodarczą na targach China Beauty Expo w Szanghaju
Beschreibung: Zadanie nr 2 - zapewnienie usług w związku z wizytą gospodarczą na targach China Beauty Expo w Szanghaju
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.2.2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - zapewnienie usług w związku z wizytą i misją gospodarczą na targach World Health Expo w Miami Beach
Beschreibung: Zadanie nr 3 - zapewnienie usług w związku z wizytą i misją gospodarczą na targach World Health Expo w Miami Beach
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.2.2026 - zadanie nr 3