2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 14-18 tun
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen “veřejná zakázka”) je zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 14 - 18 tun (4 nápravy) v rozsahu návrhu Rámcové dohody o poskytování služby, která tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace. Rámcová dohoda bude uzavřena minimálně s jedním a maximálně se dvěma účastníky zadávacího řízení, přičemž výběr účastníků rámcové dohody bude proveden v souladu s ust. § 133 odst. 2 zákona, a to na dobu 24 měsíců nebo do vyčerpání finančního limitu smlouvy. Jednotlivé veřejné zakázky (objednávky plnění) budou zadávány dle ust. § 132 odst. 3 zákona bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Objednatel bude při uzavírání dílčí objednávky na realizaci veřejné zakázky postupovat tak, že vyzve vždy toho účastníka, který se při hodnocení nabídek umístil jako první v pořadí (Poskytovatel č. 1). Odmítne-li Poskytovatel č. 1 přijetí objednávky, vyzve objednatel účastníka, který se při hodnocení nabídek umístil další v pořadí (Poskytovatel č. 2).
Interne Kennung: 2025/15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001