2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca konserwacja stolarki okiennej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja stolarki okiennej Skrzydła Południowego Zamku Królewskiego w Warszawie. Zakres prac przewidzianych do wykonania: 1. Stolarkę należy poddać konserwacji bieżącej, istniejące warstwy malarskie muszą zostać usunięte. Drewniana konstrukcja okien musi zostać oczyszczona i poddana uzupełnieniu. 2. Okna wraz z ich oprawą powinny zostać pomalowane wielowarstwowo oraz polakierowane. 3. Elementy, które uległy uszkodzeniu i korozji w sposób nie pozwalający na naprawę winny zostać wymienione na identyczne, odtworzone zgodnie z technologią charakterystyczną dla pierwowzoru 4. Wymiana szklenia w oknach, w których uległo ono zniszczeniu na tożsame szyby pierwotnie zastosowane – szkło płaskie, dmuchane ręcznie, formowane ręcznie grubości 2-3,5mm, barwy żółto-zielonej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja stolarki okiennej Skrzydła Południowego Zamku Królewskiego w Warszawie. Zakres prac przewidzianych do wykonania: 1. Stolarkę należy poddać konserwacji bieżącej, istniejące warstwy malarskie muszą zostać usunięte. Drewniana konstrukcja okien musi zostać oczyszczona i poddana uzupełnieniu. 2. Okna wraz z ich oprawą powinny zostać pomalowane wielowarstwowo oraz polakierowane. 3. Elementy, które uległy uszkodzeniu i korozji w sposób nie pozwalający na naprawę powinny zostać wymienione na identyczne, odtworzone zgodnie z technologią charakterystyczną dla pierwowzoru 4. Wymiana szklenia w oknach, w których uległo ono zniszczeniu na tożsame szyby pierwotnie zastosowane – szkło płaskie, dmuchane ręcznie, formowane ręcznie grubości 2-3,5mm, barwy żółto-zielonej. Wymagania Zamawiającego: 1. Zamówienie jest podzielone na 2 etapy (zgodnie z zakresem określonym w załączniku „Etapy realizacji zamówienia”). Przewidywany termin realizacji 1 etapu do 31.08.2026 r. (do uzgodnienia z Wykonawcą wybranym w wyniku niniejszego postępowania). Termin realizacji 2 etapu do 11.12.2026 r. 2. Zastosowane materiały do naprawy przy konserwacji bieżącej okien, muszą posiadać atesty, certyfikaty i deklarację zgodności. Dokumenty te należy przedłożyć zamawiającemu przed rozpoczęciem robót. Przewidzieć należy użycie wyłącznie materiałów o standardzie jakości, gwarantującym bez awaryjne użytkowanie. Wyjątek stanowi szklenie okna (właściwości szyb muszą być zgodne z zapisami podanymi w pkt. II. 3. Zastosowanie poszczególnych materiałów musi być zgodne z wytycznymi producentów, np. dopuszczalny zakres temperatury powietrza w czasie stosowania itp. 4. Prace mogą być wykonywane wyłącznie przez firmę budowlaną dysponującą odpowiednim sprzętem i pracownikami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje. 5. Wszystkie prace należy wykonywać zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami polskimi i Prawem Budowlanym, zachowując przerwy technologiczne, przepisy BHP oraz PPOŻ. 6. Pracę muszą być prowadzone pod nadzorem osób uprawnionych do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie. 7. Wykonawca powinien uwzględnić w ofercie wszystkie składniki niezbędne do zrealizowania przedmiotu zamówienia, między innymi takie jak: 1) wykonywanie prac z zachowaniem czystości, sprzątania po pracach aby nie dopuszczać do roznoszenia i zanieczyszczania obiektu; 2) magazynowanie materiałów oraz stolarki w sposób nie utrudniający komunikacji oraz funkcjonowania obiektów - w miejscach ustalonych z Zamawiającym; 3) wywóz odpadów budowlanych na koncesjonowane wysypisko; 4) organizację zaplecza prowadzonych prac konserwacji bieżącej uwzględniającą potrzeby związane z przewidywaną liczbą pracowników.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: BRAK