39782-2025 - Ergebnis
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Mogilno w roku 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Mogilno w roku 2025
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) transport, przekazanie do zagospodarowania (odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Mogilno, 2) zakup i dostarczanie do nieruchomości worków do selektywnego zbierania odpadów, 3) zorganizowanie punktu selektywnej zbiorki odpadów komunalnych (zwanego dalej: PSZOK) o wielkości umożliwiającej umieszczenie w nim nie mniej niż 16 pojemników na odpady zbierane selektywnie (po jednym dla każdej frakcji odpadów), stanowiącego miejsce do magazynowania selektywnie zbieranych odpadów komunalnych zabezpieczone przed emisją zanieczyszczeń do gruntu oraz zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych, położonego w odległości nie większej niż 2 km od granicy miasta Mogilna, 4) wyposażenie PSZOK w pojemniki i prowadzenie PSZOK (przyjmowanie i wywóz odpadów), 5) oznakowanie dojazdu do PSZOK co najmniej 4 znakami wskazującymi odległość od miejsca lokalizacji znaku do PSZOK oraz 1 znakiem w miejscu funkcjonowania PSZOK wraz z tablicą informującą o dniach i godzinach otwarcia PSZOK, ustawionymi w miejscach uzgodnionych z Zamawiającym, 6) przygotowanie harmonogramu z zatwierdzonymi przez Zamawiającego terminami odbioru poszczególnych frakcji odpadów z nieruchomości, 7) przygotowanie kalendarza świadczenia usług odrębnie dla strefy miejskiej i strefy wiejskiej oraz do jego dystrybucji wśród właścicieli nieruchomości, z których będą odbierane odpady, 8) zapewnienie w odpowiedniej ilości, sprawnych i estetycznie wyglądających pojemników na przeterminowane leki oraz baterie i akumulatory małogabarytowe, określonych w załącznikach Nr 4 i 5 do Zaproszenia oraz ich ustawienie w wyznaczonych aptekach i budynkach użyteczności publicznej, 9) zapewnienie w odpowiedniej ilości, sprawnych i estetycznie wyglądających pojemników do selektywnej zbiórki odpadów, określonych w załączniku nr 3 do Zaproszenia i ich ustawienie na terenie Gminy w miejscach wskazanych w tym załączniku, 10) oznakowanie pojemników do selektywnej zbiórki tworzyw sztucznych ,,typu siatka” tabliczkami informującymi o konieczności zgniatania butelek PET (forma graficzna) z informacją o rodzajach odpadów, które można wrzucać do pojemnika (forma tekstowa) umieszczonymi w widocznym miejscu na pojemniku.
Vorherige Bekanntmachung: 765963-2024
Interne Kennung: WFE.271.22.2024.WGS.WR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001