39782-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kabel und zugehörige Erzeugnisse – Kabelové soubory NN a VN IV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKabelové soubory NN a VN IV
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka kabelových souborů NN a VN. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung391685-2019
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást D - Kabelové spojky odbočné
Interne KennungČást D
LosLOT-0003
TitelČást C - Kabelové spojky NN
Interne KennungČást C
LosLOT-0002
TitelČást B - Kabelové koncovky a spojky VN
Interne KennungČást B
LosLOT-0001
TitelČást A - Stíněné konektory a omezovače VN
Interne KennungČást A