397821-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Premiks mineralno-witaminowy dla owiec Polfamix O-K Expert 2,5%
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPremiks mineralno-witaminowy dla owiec Polfamix O-K Expert 2,5%
BeschreibungPremiks mineralno-witaminowy dla owiec Polfamix O-K Expert 2,5%. Wielkość zamówienia: 1000 kg (w workach 30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Specyfikacja produktu. Premiks mineralno-witaminowy extra: - do stosowania w ilości 25 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości – 6 miesięcy od daty produkcji. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A IU 500,000 D3 IU 50,00 B6 mg 500 B12 mg 8 E (octan tokoferylu) IU 600 Polifenole – ekwuiwalent wit. E IU 1,000 Witamina E suma (wit. E+equw.) IU 1,600 Pantotenian wapnia mg 800 Biotin mg 64 Kwas foliowy mg 80 Cynk hydroxychlorek mg 2,000 Mangan mg 800 Selen mg 40 Jod mg 100 Kobalt mg 25 Wapń g 200 Fosfor g 55 Sód g 80 Magnez g 50 Przeciwutleniacz Tak W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung97/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001