397827-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von chirurgischen Einrichtungen – Wykonanie przeglądów okresowych i konserwacji napędów chirurgicznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (DFP.271.78.2026.KK)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie przeglądów okresowych i konserwacji napędów chirurgicznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (DFP.271.78.2026.KK)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów okresowych i konserwacji napędów chirurgicznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne KennungDFP.271.78.2026.KK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50422000 Reparatur und Wartung von chirurgischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wykonanie przeglądów okresowych i konserwacji napędów chirurgicznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, z grup produktowych tj: Zestaw Neurochirurgiczny; Zestaw Microspeed Uni, Zestaw Acculan 3Ti, Zestaw motorowy Elan, ACCULAN 4. 3 przeglądy w ciągu 36 miesięcy. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (poz.1-336) zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wykonanie przeglądów okresowych i konserwacji napędów chirurgicznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. 3 przeglądy w ciągu 36 miesięcy: 1. WIERTARKA NEUROCHIRURG. LEGEND EHS MIDAS REX 1, 2. Wiertarka otolaryngologiczna, 3. Konsola 4. Wiertarka neurochirurgiczna 5. Mikrosilnik 6. Komplet napędów wiertarskich 2 7. Konsola sterująca 8. Konsola sterująca Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wykonanie przeglądów okresowych i konserwacji napędów chirurgicznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. 2 przeglądy w ciągu 36 miesięcy: 1. Napęd do operacji stopy 2. Napęd do operacji stopy 3. Napęd do operacji stopy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wykonanie przeglądów okresowych i konserwacji napędów chirurgicznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. 2 przeglądy w ciągu 36 miesięcy: 1. Komplet napędów wiertarskich 3 2. Konsola 3. Pedał 4. Konsola 5. Pedał 6. Komplet napędów wiertarskich 4 7. Konsola 8. Pedał 9. Konsola 10. Pedał 3 przeglądy w ciągu 36 miesięcy: 11. Mikrosilnik chirurgiczny 21 HighSpeed 12. Mikrosilnik chirurgiczny 21 HighSpeed 13. Mikrosilnik chirurgiczny 21 HighSpeed 14. Mikrosilnik chirurgiczny 21 HighSpeed 15. Mikrosilnik chirurgiczny 21 HighSpeed 16. Wiertarka ortopedyczna 17. Wiertarka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung4