2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce budovy a spojovací chodby Máchova
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní rekonstrukce a nástavba 5.NP stávající budovy na ulici Máchova, demolice spojovacího traktu do vedlejší budovy na ul. Bezručova, kde bude realizována novostavba 4. podlažní budovy pro poskytování sociální péče vč. přístavby spojovací chodby k opětovnému propojení objektů Máchova a Bezručova. V rámci celého areálu Domov Duha budou provedeny zpevněné plochy pochůzí i pojížděné vč. parkovacích stání. Dále bude provedena modelace terénu s využitím opěrných stěn, osazením zahradních objektů, včetně oplocení areálu. Realizace novostavby vyžaduje i provedení nových přípojek inženýrských sítí a přeložek stávajících sítí.
Interne Kennung: 140/2021
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo nerealizovat část díla, a to SO 02 – C - Výsadba dřevin (2003.1b). Objednatel sdělí zhotoviteli, zda bude tato část díla realizována či nikoliv nejpozději 210. den realizace stavby. V případě, že tato část díla realizována nebude a objednatel se rozhodne uplatnit vyhrazenou změnu, uzavřou smluvní strany o této skutečnosti dodatek ke smlouvě, v rámci kterého bude upravena cena za dílo, a to odečtením nákladů uvedených v soupisu prací SO 02 – C - Výsadba dřevin (2003.1b). V případě, že přerušení provádění prací na díle z důvodu nedostatku finančních prostředků objednatele bude činit minimálně 30 kalendářních dní nepřetržitě, vyhrazuje si objednatel v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo na základě dodatku k této smlouvě uhradit zhotoviteli následující vícenáklady: a) vícenáklady, které zhotovitel vynaloží na hlídání staveniště po dobu zastavení doby plnění. Způsob stanovení vícenákladů bude dán výpočtem jako součin nákladů položky č. 4 „Ostraha staveniště“ v soupisu prací VEDLEJŠÍ A OSTATNÍ NÁKLADY a poměru doby přerušení prací vůči celkové době plnění realizace stavby. Uvedený výpočet stanovuje maximální výši vícenákladů, přičemž zhotovitel je zároveň povinen doložit objednateli ke stanovení výše těchto vícenákladů dokumenty dokládající vynaložení nákladů s hlídáním staveniště, např. kopie smluv, objednávek, proplacené faktury za pronájmy položek provozu zařízení staveniště apod. b) vícenáklady spojené s prodloužením pojistných smluv na objednatelem požadovaná pojištění dle čl. XIV odst. 5 a 6 smlouvy. Způsob stanovení vícenákladů bude dán výpočtem jako součin nákladů položky č. 7 „Pojištění dle SoD“ v soupisu prací VEDLEJŠÍ A OSTATNÍ NÁKLADY a poměru doby přerušení (prodloužení) prací vůči celkové době plnění realizace stavby.