See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky rehabilitační techniky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení vybavení pro zadavatele, s rokem výroby ne starším než 2025, přičemž se jedná o následující části: 1. část - Motodlahy 2. část - Vany 3. část -Terapeutický vysokovýkonný laser 4. část -Přístroj pro vysokoindukční magnetoterapii 5. část -Přístroj pro vakuově-kompresní terapii končetin 6. část -Rehabilitační trenažéry pro aktivní a pasivní cvičení končetin
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 34911100 Handwagen, 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern, 33158100 Elektromagnetische Anlage, 33158400 Anlage für mechanische Therapie
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Rehabilitační trenažéry pro aktivní a pasivní cvičení končetin
Beschreibung: Rehabilitační trenažéry pro aktivní a pasivní cvičení končetin - 2ks
Interne Kennung: 006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Přístroj pro vakuově-kompresní terapii končetin
Beschreibung: Přístroj pro vakuově-kompresní terapii končetin
Interne Kennung: 005
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 33158400 Anlage für mechanische Therapie
Los: LOT-0004
Titel: Přístroj pro vysokoindukční magnetoterapii
Beschreibung: Přístroj pro vysokoindukční magnetoterapii - 1ks
Interne Kennung: 004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158100 Elektromagnetische Anlage
Los: LOT-0003
Titel: Terapeutický vysokovýkonný laser
Beschreibung: Terapeutický vysokovýkonný laser - 1ks
Interne Kennung: 003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
Los: LOT-0001
Titel: Motodlahy
Beschreibung: Ramenní motodlahy - 2ks Kolenní/kyčelní motodlaha -4ks Transportní vozík – 4ks
Interne Kennung: 001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 34911100 Handwagen
Los: LOT-0002
Titel: Vany
Beschreibung: Celotělová vířivá vana - 1ks Vířivá vana pro horní končetiny s elektronickým ovládáním – 1 ks Vířivá vana pro dolní končetiny s elektronickým ovládáním – 1 ks
Interne Kennung: 002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie