2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na dostawę 4 fabrycznie nowych autobusów kod CPV: 34121000-1 Autobusy i autokary
Beschreibung: Przetarg nieograniczony na dostawę 4 fabrycznie nowych autobusów kod CPV: 34121000-1 Autobusy i autokary
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: przetarg nieograniczony o wartości powyżej progu europejskiego na: dostawę czterech fabrycznie nowych autobusów (Kod CPV: 34121000-1 Autobusy i autokary)
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: a. dostawa do siedziby Zamawiającego 4 sztuk fabrycznie nowych autobusów (rok produkcji 2026) jednego producenta w podziale 2 autobusy 2 osiowe i 2 autobusy 3 osiowe; b. gwarancja producenta przez okres 12 miesięcy od dnia dostawy, bez limitu kilometrów, 4.2. Minimalne warunki dostawy: 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale III SWZ – OPZ. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 34 121 000 – 1. 4.4. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu. 4.5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień powtórzonych. 4.6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 4.7. Przedmiot zamówienia nie ma podziału na części. 4.8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy podwykonawcom.
Interne Kennung: PP/05/2026/02
Menge: 4 Stück