2. Verfahren
Verfahren
Titel: CZ2601 Purifikátor proteinů
Beschreibung: Purifikátor proteinů, označovaný také jako FPLC technologie (Fast Protein Liquid Chromatography), je kapalinový chromatograf speciálně konstruovaný pro separace biologicky aktivních makromolekul (proteinů). Všechny části, se kterými analyzované látky přijdou do styku, jsou vyrobeny z biokompatibilních materiálů a jsou konstruovány tak, aby analyzované molekuly nebyly vystaveny jakémukoli fyzikálnímu namáhání např. zahřívání v prostoru detektorů. V určité konfiguraci lze dodat i přístroj, v němž je analyzovaná látka zcela oddělena od vnějšího prostředí a celá sestava může být provozována i za nízkých teplot (od 4°C výše). Technické řešení umožňuje plně automatický provoz při dodržení rozměrů systému včetně umístění mobilních fází. V Loschmidtových laboratořích se FPLC technologie využívá pro vysoce účinnou separaci proteinů či proteinových komplexů pro následné biofyzikální, biochemické a strukturní analýzy. Důraz je především kladen na spolehlivost, přesnost, snadnou obsluhovatelnost a nenáročnou údržbu zařízení. Jedná se o chromatografický systém pro afinitní chromatografii, gelovou filtraci, iontově-výměnnou chromatografii, chromatografii s hydrofobní interakcí, chromatografii s reverzní fází, který bude umístěn v již instalované lednici, která není součástí dodávky. Předmětem dodávky je nový, kompletní a zcela funkční systém včetně ovládacího počítače, software a příslušenství.
Interne Kennung: CZ2601
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001