2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilní hlasové a datové služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování mobilních hlasových a datových služeb (souhrnně "telekomunikačních služeb") na 4 roky, potřebných k zajištění chodu Ministerstva pro místní rozvoj (dále také jen „Centrální zadavatel“) a jeho podřízených organizací (dále jen "Pověřující zadavatel") v rozsahu specifikovaném zadávacími podmínkami. Součástí plnění je zajištění všech činností souvisejících s poskytováním požadovaných služeb v režimu 24/7/365. Poskytováním telekomunikačních služeb prostřednictvím GSM sítě mobilního operátora se rozumí zejména poskytování mobilních telekomunikačních hlasových a datových služeb v následujícím rozsahu: • zajištění mobilních hlasových služeb, • zajištění mobilních datových služeb, které budou přidruženy k hlasovým službám (internet v mobilu), • zajištění mobilních datových služeb, které nebudou přidruženy k hlasovým službám (mobilní internet), • zajištění potřebného rozsahu telefonních čísel, • zajištění přenositelnosti stávajících čísel Centrálního zadavatele a jednotlivých Pověřujících zadavatelů, • zabezpečení zákaznického servisu a podpory. Předmět plnění VZ včetně technických podmínek je blíže specifikován v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ/2024/095/1210
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Centrální zadavatel a pověřující zadavatelé jsou oprávněni ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy a ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem a k odstoupení dojde, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), a splnil všechny podmínky účasti v zadávacím řízení, přičemž nový dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí a postupovat analogicky podle písm. a) tohoto článku. V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy a k odstoupení dojde, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle písm. a) a písm. b) tohoto článku. do Smlouvy doplněna změna ceny na základě inflace: článek 3 bod 18 - Celkovou cenu dle výše uvedených odstavců ve smyslu vyhrazené změny závazku podle § 100, odst. 1 ZZVZ, je možné překročit pouze v případě inflace. Navýšení ceny z důvodu inflace je Poskytovatel oprávněn provést automaticky vždy na podkladě a ve výši míry inflace vyšší nebo rovnající se 3,0 % vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (vyjadřuje procentní změnu průměrné cenové hladiny za 12 posledních měsíců proti průměru 12 předchozích měsíců) zveřejněné Českým statistickým úřadem vždy v měsíci lednu každého kalendářního roku. O konkrétním navýšení ceny bude Poskytovatel předem informovat Účastníka písemně bez nutnosti uzavírat dodatek k této smlouvě.