See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów do wirtualizacji z usługą instalacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów do wirtualizacji z usługą instalacji - 2 pakiety asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 300460-2026
Interne Kennung: DZP/87/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zakup dwóch serwerów: do EDR i do sieci WAF. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP/87/2026 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Zakup serwera wirtualizacyjnego - 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP/87/2026 - Część nr 2