2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening aanschaf gascomponenten via Brokermodel
Beschreibung: De opdracht omvat de dienstverlening in de vorm van een integrale logistieke Broker-functie ten behoeve van de leveringszekerheid van gascomponenten en aanverwante artikelen voor de infrastructuur van Enexis. De Broker fungeert als contractpartij, voorraadhouder en logistiek regisseur voor een breed scala aan (technische) materialen die noodzakelijk zijn voor de aanleg, het onderhoud en de storingen in het gasnetwerk. Geraamde waarde: € 4.000.000 tot € 7.000.000 voor de initiële looptijd. Maximale waarde inclusief opties: € 14.000.000.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen, 44114220 Betonrohre und -formstücke, 44161110 Gasverteilungsnetz, 44163160 Verteilerleitungen und Zubehör, 45231223 Mit der Gasversorgung verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Dienstverlening aanschaf gascompontenen via brokerfunctie
Beschreibung: Zie documentatie Zie documentatie
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 verlengingsopties van 2 jaar