See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z towarzyszącymi usługami i dostawami pn.: „Budowa Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres robót budowlanych podlegających nadzorowi został określony w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2 i 3 do SWZ. 3. Dodatkowe informacje dotyczące zakresu zamówienia / obowiązków Wykonawcy zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy – Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: FA.261-4/2023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp (do 50% wartości zamówienia podstawowego) w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Przedmiot wspomnianych zamówień stanowić będą podobne roboty budowlane, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie tego rodzaju zamówień w szczególności, gdy zajdzie konieczność i / lub potrzeba wykonania zakresów prac nieuwzględnionych aktualnie w ramach zakresu zamówienia podstawowego, a których wykonanie będzie możliwe poprzez powtórzenie podobnych robót budowlanych, do przewidzianych w ramach zakresu zamówienia podstawowego. Warunkiem udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych jest okoliczność, że: • dotychczasowy Wykonawca realizował roboty w terminie i z najwyższą starannością, • dotychczasowy Wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonywania nowego zamówienia niż zamówienia podstawowego, • dotychczasowy Wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, • Zamawiający przeprowadzi z dotychczasowym Wykonawcą negocjacje, w wyniku których zostanie uzgodnione wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. Termin rozpoczęcia - od daty zawarcia umowy, 2. Termin zakończenia - 30 miesięcy od daty zawarcia umowy. 3. Szczegółowe określenie terminów realizacji przedmiotu zamówienia - zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy – Załącznikiem nr 1 do SWZ. Przedmiot Zamówienia został opisany kodami CPV: • Przedmiot Zamówienia został opisany kodami CPV: • 45210000-2 roboty budowlane w zakresie budynków • 45300000-0 roboty instalacyjne w budynkach • 45320000-6 roboty izolacyjne • 45330000-9 roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne • 45400000-1 roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych • 45000000-7 roboty budowlane, • 45100000-8 przygotowanie terenu pod budowę, • 45111200-0 roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne, • 45233120-6 roboty budowlane w zakresie budowy dróg, • 45233161-5 roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych, • 45233250-6 roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg, • 45231300-8 roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, • 45232140-5 roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych • 45232310-8 roboty budowlane w zakresie przebudowy sieci telekomunikacyjnej, • 45310000-3 roboty w zakresie instalacji elektrycznych, • 45314310-7 układanie kabli, • 45400000-1 roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych • 77310000-6 usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, • 77211600-8 sadzenie drzew, Usługi i inne czynności związane z wykonaniem robót budowlanych: • 45233290-8 wykonanie, utrzymanie w czasie realizacji robót i usunięcie po ich zakończeniu tymczasowego oznakowania placu budowy oraz tymczasowej organizacji ruchu (zapewniającej m.in. dojazd i dojście z drogi publicznej do nieruchomości, budynków i urządzeń z nimi związanych oraz uwzględniającej potrzeby transportu publicznego na obszarze inwestycji), • 45113000-2 urządzenie i likwidacja placu budowy, • 71250000-5 pełnienie obsługi geodezyjnej robót budowlanych, • 71245000-7 wykonanie dokumentacji powykonawczej, • 71245000-7 wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zrealizowanych robót budowlanych wraz z kopią mapy zasadniczej, • 71250000-5 usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe, • 71250000-5 wymiana zniszczonych lub uszkodzonych znaków geodezyjnych, grawimetrycznych i magnetycznych, znajdujących się na placu budowy przekazanym przez Zamawiającego jak i na nieruchomościach osób trzecich zajmowanych przez Wykonawcę na potrzeby wykonania przedmiotu zamówienia, • 71351200-5 - geologiczne i geofizyczne usługi doradcze, • 71351914-3- usługi archeologiczne, • 39130000-2 meble biurowe.