398083-2026 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Dynamiek - Chromebooks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Dynamiek - Chromebooks
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de uitvraag van chromebooks ten behoeve van Dynamiek. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000