2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente IJsselstein - Accountantscontrole
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst voor de accountantscontrole van boekjaar 2027 tot en met 2029 met een eenzijdige optie tot verlenging voor de gemeente van 2 maal 2 jaar, dat wil zeggen de accountantscontrole voor 1) boekjaar 2030 en 2031 en 2) boekjaar 2032 en 2033, een Overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de Dienst. De accountantscontrole omvat in ieder geval: • Controle op de jaarrekening inclusief SiSa bijlage; • Interim controle; • Advieswerkzaamheden in het kader van de natuurlijke adviesfunctie; • Rapportages en besprekingen die in het kader van voorgaande punten nodig zijn. -
Interne Kennung: IBMN-2025-IJS-AH-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen. -
Interne Kennung: 1