39811-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Computerausrüstungen – „Zakup sprzętu w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup sprzętu w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony jest na poniższe części: Część nr 1 – „Dostawa sprzętu informatycznego (A)” Część nr 2 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (B)” Część nr 3 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (C)” Część nr 4 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (D)” Część nr 5 – „Dostawa sprzętu informatycznego (E)” Część nr 6 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (F)” 3. zamówienia w zakresie Części 1 -6 jest dofinansowany z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa 4. Zamówienie obejmuje: Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Konfiguracji dokona osoba posiadająca wiedzę z zakresu konfigurowanych urządzeń UTM, potwierdzoną dokumentem np. zaświadczenie, certyfikat lub inny wystawiony przez producenta/autoryzowany ośrodek szkoleniowy urządzeń sieciowych. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). 2. Wykaz podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia, składanych przez Wykonawcę w postępowaniu na wezwanie Zamawiającego w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu: 1) wykaz dostaw lub usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ – w przypadku Wykonawców składających ofertę na Część 2 i 3 zamówienia. Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji usług lub dostaw, wykonanych wspólnie z innymi Wykonawcami wykaz dotyczący usług lub dostaw, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył (wykonywał), a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych, w których wykonywaniu bezpośrednio uczestniczył (wykonywał) lub uczestniczy (wykonuje). 1. Dokumenty i oświadczenia składane wraz z ofertą: 1) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (dalej zwane oświadczeniem JEDZ), w zakresie wskazanym przez Zamawiającego, aktualne na dzień składania ofert, 2) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, 3)pełnomocnictwo, 4) przedmiotowe środki dowodowe, 5)oświadczenia dotyczące przesłanek wykluczenia . 3. Wykaz podmiotowych środków dowodowych składanych przez Wykonawcę na wezwanie Zamawiającego w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia: 1) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy, art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy – odnośnie orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego – sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ; 3) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy, 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3) ustawy, art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. 4. Zamawiający żąda od Wykonawcy, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy przedstawienia w odniesieniu do tych podmiotów dokumentów wymienionych w pkt. 3 ppkt 1), 3)-4), potwierdzających, że nie zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia z postępowania. 5. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, dokumenty i oświadczenia, o których mowa w pkt. 3 ppkt 1)-4) potwierdzające, że nie zachodzą wobec Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia. 6. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zamiast: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w pkt. 3 pkkt 1) – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, w zakresie, o którym mowa w pkt. 3 pkkt 1); 2) odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w pkt. 3 ppkt 3) – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność ... C.D. w SWZ
Interne Kennung: IPR.271.24.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – „Dostawa sprzętu informatycznego (A)”
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: 1) Część nr 1 – Dostawa sprzętu informatycznego (A), w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Wyposażenie serwerowni - zakup UPS (5 szt.) b) Wyposażenie stanowisk komputerowych – zakup UPS (87 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (B)”
Beschreibung: a) Wyposażenie serwerowni - zakup serwera z systemem operacyjnym Typ A – (1 szt.) Oraz Typ B – (1 szt.) b) Wyposażenie serwerowni - zakup macierzy dyskowej (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (C)”
Beschreibung: Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (C), w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Wyposażenie serwerowni - zakup urządzenia do backupu wraz z oprogramowaniem (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (D)”
Beschreibung: a) Wyposażenie serwerowni - zakup urządzenia do backupu wraz z oprogramowaniem (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – „Dostawa sprzętu informatycznego (E)”
Beschreibung: a) Zakup przełączników sieciowych Typ A (4 szt.), Typ B (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Konfiguracji dokona osoba posiadająca wiedzę z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych potwierdzoną dokumentem np. zaświadczenie, certyfikat lub inny wystawiony przez producenta/autoryzowany ośrodek szkoleniowy urządzeń sieciowych.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (F)”
Beschreibung: a) Zakup urządzeń klasy UTM (2 szt.) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Konfiguracji dokona osoba posiadająca wiedzę z zakresu konfigurowanych urządzeń UTM, potwierdzoną dokumentem np. zaświadczenie, certyfikat lub inny wystawiony przez producenta/autoryzowany ośrodek szkoleniowy urządzeń sieciowych.
Interne Kennung: Część 6