See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringen 'Gemeentebestuur, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn, Autonoom Gemeentebedrijf, Politiezone Aalter en kerkfabrieken
Beschreibung: Deze overheidsopdracht is een opdracht voor diensten. Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid, Auto en hospitalisatie voor gemeente Aalter, OCMW Aalter, AGB Aalter en eventueel de kerkfabrieken op het grondgebied Aalter De gemeente Aalter treedt voor deze opdracht op als aankoopcentrale in de zin van art. 2, 6° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne Kennung: PPP028-2080/5137/25d0103
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: 25d0103_1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen Materiële Schade
Beschreibung: Verzekeringen Materiële Schade
Interne Kennung: 25d0103_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: 25d0103_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen Auto
Beschreibung: Verzekeringen Auto
Interne Kennung: 25d0103_4
Los: LOT-0005
Titel: Hospitalisatieverzekering
Beschreibung: Hospitalisatieverzekering
Interne Kennung: 25d0103_5