2. Verfahren
Verfahren
Titel: VTH-applicatie
Beschreibung: De gemeente Katwijk wil haar huidige, cloudgebaseerde ondersteuning en oplossing voor VTH-processen vernieuwen en moderniseren. De aanleiding hiervoor ligt in de combinatie van veranderende wet- en regelgeving, de behoefte aan meer standaardisatie en procesondersteuning, en de wens om medewerkers beter te ondersteunen met een gebruiksvriendelijke, datagedreven en integraal ingerichte applicatie -
Interne Kennung: 3817387
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -