See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach i do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli oraz wyposażenia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach i do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach, zlokalizowanych przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, Gmina Skawina. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, tzn. transport, rozpakowanie, złożenie i montaż zamówionych przez Zamawiającego mebli i wyposażenia w miejscu (pomieszczeniach) wskazanym przez Zamawiającego. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w załączonym do Specyfikacji Warunków Zamówienia Opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 177399-2026
Interne Kennung: ZP.271.6.CUW.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Wypełniony formularz oferty zgodnie z treścią załącznika do SWZ, 2) Formularz cenowy dla odpowiedniej części zamówienia, zgodnie z treścią Załączników nr 1.1 i 1.2 do SWZ, 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy, 5) Dowód wniesienia wadium: wymagany - w przypadku wnoszenia wadium w formie niepieniężnej, zaleca się – w przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach i do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach – Część 1 – Dostawa mebli standardowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli oraz wyposażenia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach i do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach, zlokalizowanych przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, Gmina Skawina. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, tzn. transport, rozpakowanie, złożenie i montaż zamówionych przez Zamawiającego mebli i wyposażenia w miejscu (pomieszczeniach) wskazanym przez Zamawiającego. Część 1 zamówienia obejmuje dostawę mebli standardowych. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w załączonym do Specyfikacji Warunków Zamówienia Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.6.CUW.2026 - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach i do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach – Część 2 – Dostawa mebli wykonanych na wymiar
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli oraz wyposażenia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach i do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach, zlokalizowanych przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, Gmina Skawina. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, tzn. transport, rozpakowanie, złożenie i montaż zamówionych przez Zamawiającego mebli i wyposażenia w miejscu (pomieszczeniach) wskazanym przez Zamawiającego. Część 2 zamówienia obejmuje dostawę mebli wykonanych na wymiar. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w załączonym do Specyfikacji Warunków Zamówienia Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.6.CUW.2026 - Część 2