See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego plastikowego, jednorazowego, płytki, butelki powleczone Poly-D-Lizyną
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego plastikowego, jednorazowego, płytki, butelki powleczone Poly-D-Lizyną 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 3 do niniejszego Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 362430-2026
Interne Kennung: ZWR-37/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001