2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie szkoleń rad pedagogicznych pt. "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji - wprowadzenie: 20 szkoleń w woj. wielkopolskim i 20 w lubuskim"
Beschreibung: art. 304 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r, poz. 1320) , w związku z brakiem ofert w ramach uprzednio przeprowadzonego postępowania pn. Usługa przeprowadzenia stacjonarnych szkoleń rad pedagogicznych pt. "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji (UDL)-wprowadzenie), Znak sprawy: IBE PIB/53/2025 – część 4 i 15
Vorherige Bekanntmachung: 293822-2026
Interne Kennung: IBE/8/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: art. 304 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r, poz. 1320) , w związku z brakiem ofert w ramach uprzednio przeprowadzonego postępowania pn. Usługa przeprowadzenia stacjonarnych szkoleń rad pedagogicznych pt. "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie
Interne Kennung: Znak sprawy: IBE/8/2024