See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf, levering en onderhoud van Microplate washers
Beschreibung: Het RIVM schrijft een Europese aanbesteding uit voor de aanschaf, levering en het onderhoud van Microplate washers. De aanbesteding zal leiden tot het afsluiten van een Raamovereenkomst voor de levering van de Microplate washers, met een maximale looptijd van vier jaar, en een Onderhoudsovereenkomst voor het onderhoud van de aangeschafte Microplate washers, met een maximale looptijd van acht jaar. https://www.rivm.nl/contact/zakendoen-met-rivm
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000