398411-2025 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Świadczenie usług w zakresie przewozów autobusowych w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych organizowanych przez Wójta Gminy Zabierzów: Część I: Linia GZ2.1: Zabierzów Młyn-Kraków Airport Część II: Linia GZ3: Krzeszowice D.A. – Zabierzów Młyn Część III: Linia GZ4: Zabierzów Młyn – Brzoskwinia Pętla
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie przewozów autobusowych w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych organizowanych przez Wójta Gminy Zabierzów: Część I: Linia GZ2.1: Zabierzów Młyn-Kraków Airport Część II: Linia GZ3: Krzeszowice D.A. – Zabierzów Młyn Część III: Linia GZ4: Zabierzów Młyn – Brzoskwinia Pętla
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przewozów w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych organizowanych przez Wójta Gminy Zabierzów, tj.: Część I zamówienia: Linia GZ2.1: Kraków Airport – Zabierzów Młyn Szacunkowa wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy to 117 289,68 wozokm. Łączna wartość wynagrodzenia z tytułu realizacji przedmiotu umowy, obliczona jako iloczyn stawki za jeden wozokilometr brutto wskazany w formularzu ofertowym (zał. nr 1.1.) oraz szacunkowej pracy przewozowej w okresie trwania umowy tj. 457 dni od dnia 1.08.2025 r. Część II zamówienia: Linia GZ3: Krzeszowice DA – Zabierzów Młyn Szacunkowa wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy to 384 534,50 wozokm. Łączna wartość wynagrodzenia z tytułu realizacji przedmiotu umowy, obliczona jako iloczyn stawki za jeden wozokilometr brutto wskazany w formularzu ofertowym (zał. nr 1.2.) oraz szacunkowej pracy przewozowej w okresie trwania umowy tj. 457 dni od dnia 1.08.2025 r. Część III zamówienia: Linia GZ4: Brzoskwinia Pętla – Zabierzów Młyn Szacunkowa wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy to 106 681,60 wozokm. Łączna wartość wynagrodzenia z tytułu realizacji przedmiotu umowy, obliczona jako iloczyn stawki za jeden wozokilometr brutto wskazany w formularzu ofertowym (zał. nr 1.3.) oraz szacunkowej pracy przewozowej w okresie trwania umowy tj. 457 dni od dnia 1.08.2025 r. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik do Projektowanych postanowień umowy, stanowiący załącznik nr 8.1, 8.2, 8.3 do SWZ.
Interne KennungZRP.271.1.26.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnieniem dla zastosowania przepisu art. 138 ust. 2 pkt. 2 uPzp jest fakt, iż istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia, wynikająca z konieczności zaspokojenia potrzeb lokalnej społeczności w zakresie świadczenia usług publicznego transportu zbiorowego oraz co ważniejsze, skrócenie terminu składania ofert jest konieczne do zachowania terminów narzuconych umową na dofinansowanie w ramach FRPA. Umowa z dotychczasowym operatorem linii gminnych kończy się w dniu 31.07.2025 r. Pilną potrzebą Zamawiającego jest zapewnienie ciągłości funkcjonowania publicznej komunikacji zbiorowej. nie uruchomienie linii w terminie 01.08.2025r będzie wiązać się z utrata dofinansowania w/w linii z FRPA.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelLinia GZ2.1: Zabierzów Młyn-Kraków Airport
BeschreibungLinia GZ2.1: Kraków Airport – Zabierzów Młyn Szacunkowa wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy to 117 289,68 wozokm. Łączna wartość wynagrodzenia z tytułu realizacji przedmiotu umowy, obliczona jako iloczyn stawki za jeden wozokilometr brutto wskazany w formularzu ofertowym (zał. nr 1.1.) oraz szacunkowej pracy przewozowej w okresie trwania umowy tj. 457 dni od dnia 1.08.2025 r.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelLinia GZ3: Krzeszowice D.A. – Zabierzów Młyn
BeschreibungLinia GZ3: Krzeszowice DA – Zabierzów Młyn Szacunkowa wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy to 384 534,50 wozokm. Łączna wartość wynagrodzenia z tytułu realizacji przedmiotu umowy, obliczona jako iloczyn stawki za jeden wozokilometr brutto wskazany w formularzu ofertowym (zał. nr 1.2.) oraz szacunkowej pracy przewozowej w okresie trwania umowy tj. 457 dni od dnia 1.08.2025 r.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelLinia GZ4: Zabierzów Młyn – Brzoskwinia Pętla
BeschreibungLinia GZ4: Brzoskwinia Pętla – Zabierzów Młyn Szacunkowa wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy to 106 681,60 wozokm. Łączna wartość wynagrodzenia z tytułu realizacji przedmiotu umowy, obliczona jako iloczyn stawki za jeden wozokilometr brutto wskazany w formularzu ofertowym (zał. nr 1.3.) oraz szacunkowej pracy przewozowej w okresie trwania umowy tj. 457 dni od dnia 1.08.2025 r. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik do Projektowanych postanowień umowy, stanowiący załącznik nr 8.1, 8.2, 8.3 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3