See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku zgrupowanego w 53 częściach. Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia zawiera załącznik nr 2 - Formularz asortymentowo-cenowy. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pełne części. Każdy pakiet stanowi odrębną ofertę częściową. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną liczbę części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - IGŁY INIEKCYJNE, STRZYKAWKI, PRZEDŁUŻACZE DO POMP INFUZYJNYCH, SPRZĘT RÓŻNY
Beschreibung: Igły iniekcyjne, strzykawki, przedłużacze do pomp infuzyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości zakupywanego asortymentu w danej pozycji do 20 % wartości danej pozycji po cenie jednostkowej określonej w ofercie. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, albo w przypadku skorzystania w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wyczerpania zakresu podstawowego dostawy w danej pozycji, jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia zakresu tej dostawy. W takiej sytuacji Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Do asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia przedmiotowej umowy, w tym w szczególności postanowienia dotyczące terminu dostawy, reklamacji i terminu ważności.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - KANIULE I POZOSTAŁY SPRZĘT
Beschreibung: Kaniule i pozostały sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – SPRZĘT ANESTEZJOLOGICZNY
Beschreibung: Sprzęt anestezjologiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 – CEWNIKI, MASKI TLENOWE, SYSTEM DO ODSYSANIA GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH
Beschreibung: Cewniki, maski tlenowe, system do odsysania górnych dróg oddechowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – DRENY, CEWNIKI, WORKI DO MOCZU, POZOSTAŁY SPRZĘT
Beschreibung: Dreny, cewniki, worki do moczu, pozostały sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 – PIELUCHOMAJTKI
Beschreibung: Pieluchomajtki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 – TESTY DO STERYLIZACJI
Beschreibung: Testy do sterylizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - ELEKTRODA ENDOKAWITARNA I INTRODUKTOR
Beschreibung: Elektroda endokawitarna i introduktor. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - OBŁOŻENIA RANY I POLA OPERACYJNEGO, UBIÓR OCHRONNY, BIELIZNA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I ZESTAWY OPERACYJNE I
Beschreibung: Obłożenia rany i pola operacyjnego, ubiór ochronny, bielizna jednorazowego użytku i zestawy operacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - OBŁOŻENIA RANY I POLA OPERACYJNEGO, UBIÓR OCHRONNY, BIELIZNA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I ZESTAWY OPERACYJNE II
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 – IGŁY DO ZNIECZULEŃ PODPAJĘCZYNÓWKOWYCH, IGŁY DO STYMULACJI NERWÓW, ZESTAWY DO CEWNIKOWANIA
Beschreibung: Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych, igły do stymulacji nerwów, zestawy do cewnikowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - SPRZĘT LABORATORYJNY
Beschreibung: Sprzęt laboratoryjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 – KATETERY DO EMBOLEKTOMII I TROMBEKTOMII
Beschreibung: Katetery do embolektomii i trombektomii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - PAPIERY REJESTRACYJNE DO SPRZĘTU, ŻELE, POJEMNIKI, SPRZĘT RÓŻNY
Beschreibung: Papiery rejestracyjne do sprzętu, żele, pojemniki, sprzęt różny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 – ZAMKNIĘTY SYSTEM POBIERANIA KRWI
Beschreibung: Zamknięty system pobierania krwi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 - AUTOMATYCZNE NAKŁUWACZE
Beschreibung: Automatyczne nakłuwacze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 – FARTUCHY, FOLIE CHIRURGICZNE, ZESTAWY
Beschreibung: Fartuchy, folie chirurgiczne, zestawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 – STERYLNE, JEDNORAZOWE NARZĘDZIA LAPAROSKOPOWE DO USUNIĘCIA PĘCHERZYKA ŻÓŁCIOWEGO
Beschreibung: Sterylne, jednorazowe narzędzia laparoskopowe do usunięcia pęcherzyka żółciowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 – AKCESORIA DO DIATERMII
Beschreibung: Akcesoria do diatermii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 – POJEMNIKI HISTOPATOLOGICZNE
Beschreibung: Pojemniki histopatologiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21 – AKCESORIA DO RESUSCYTACJI
Beschreibung: Akcesoria ro resuscytacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22 – OBWODY ODDECHOWE, INTUBACJA
Beschreibung: Obwody oddechowe, intubacja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23 – SPRZĘT DO ANESTEZJOLOGII
Beschreibung: Sprzęt do anestezjologii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24 – SPRZĘT DO ANESTEZJOLOGII RÓŻNY
Beschreibung: Sprzęt do anestezjologii różny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25 – WORKI STOMIJNE
Beschreibung: Worki stomijne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26 – ZESTAW DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO
Beschreibung: Zestawy do żywienia dojelitowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27 – SPRZĘT RÓŻNY II
Beschreibung: Sprzęt różny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28 – SPIROMETRIA
Beschreibung: Spirometria. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29 – SPRZĘT RÓŻNY III
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30 – JEDNORAZOWE KOMPRESY CHŁODZĄCE
Beschreibung: Jednorazowe kompresy chłodzące. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31 – RĘKAWICE MYJĄCE
Beschreibung: Rękawice myjące. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32 – EZY BAKTERIOLOGICZNE
Beschreibung: Ezy bakteriologiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33 – CZUJNIKI, ELEKTRODY ORAZ INNY SPRZĘT
Beschreibung: Czujniki, elektrody oraz inny sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34 – ELEKTRODY DO APARATU TENS
Beschreibung: Elektrody do aparatu TENS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35 – ZESTAWY JEDNORAZOWE
Beschreibung: Zestawy jednorazowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36 – SPRZĘT NEONATOLOGICZNY
Beschreibung: Sprzęt neonatologiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37 – SPRZĘT RÓŻNY IV
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38 – AKCESORIA DO MONITORÓW BENE VISION
Beschreibung: Akcesoria do monitorów Bene Vision. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39 – SPRZĘT JEDNORAZOWY DO APARATÓW PRECISION FLOW PLUS VAPOTHERM, COMEN NV8, AKCESORIA DO INKUBATORA ATOM
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy do aparatów Precision Flow Plus Vapotherm, Comen NV8, akcesoria do inkubatora Atom. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40 – SPRZĘT RÓŻNY V
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET 41 – WZIERNIKI
Beschreibung: Wzierniki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET 42 – WKRĘTY TYTANOWE
Beschreibung: Wkręty tytanowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET 43 – OBŁOŻENIA
Beschreibung: Obłożenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET 44 – AKCESORIA DO URZĄDZENIA AIRVO2
Beschreibung: Akcesoria do urządzenia AIRVO2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET 45 – AKCESORIA CARESTATION I MONITOR CARESCAPE B650 ONE
Beschreibung: Akcesoria Carestation i monitor carescape B650 ONE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 45
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET 46 – UKŁADY PACJENTA DO HAMILTON C6/C3
Beschreibung: Układy pacjenta do HAMILTON C6/C3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET 47 – CIĄGŁE TERAPIE NERKOZASTĘPCZE W SYSTEMIE MULTIFILTRATE
Beschreibung: Ciągłe terapie nerkozastępcze w systemie MULTIFILTRATE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET 48 – AKCESORIA JEDNORAZOWE HFNCO SoftFLOW50/MASIMO
Beschreibung: Akcesoria jednorazowe HFNCO SoftFLOW50/MASIMO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 48
Los: LOT-0049
Titel: PAKIET 49 – SPRZĘT ANESTEZJOLOGICZNY II
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET 50 – ZESTAWY DO ŻYWIENIA I AKCESORIA
Beschreibung: Zestawy do żywienia i akcesoria. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 50
Los: LOT-0051
Titel: PAKIET 51- ELEKTRODY
Beschreibung: Elektrody. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 51
Los: LOT-0052
Titel: PAKIET 52 – ELEKTRODY GINEKOLOGICZNE
Beschreibung: Elektrody ginekologiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0053
Titel: PAKIET 53 – SPRZĘT ANESTEZJOLOGICZNY
Interne Kennung: Część 53