See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania.
Beschreibung: 1. Przed. zam. jest usługa kompleksowego sprzątania w obiektach służbowych Policji na terenie woj. dolnośląskiego. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący zał. nr 1.1-1.11 do SWZ (odpowiednio do części postępowania). Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. Materiały eksploatacyjne typu: mydło, papier toaletowy pozostają w gestii Zamawiającego. 2. Postęp. zostało podzielone na 11 niżej wskazanych części: Część 1: usługa sprzątania w KWP Wrocław (BSWP), ul. Podwale 31-33, 50-040 Wrocław , Część 2: usługa sprzątania w KWP Wrocław, ul. Podwale 31-33 (parter oraz siłownia), 50-040 Wrocław Część 3: usługa sprzątania w KWP Wrocław Sekcja Lotnictwa Policji, ul. Graniczna 24 (hangar nr 6)), 54-516 Wrocław Część 4: usługa sprzątania w KMP Wałbrzych II KP (SOP KWP), ul. Psie Pole 7, 58-301 Wałbrzych, Część 5: usługa sprzątania w KP Szklarska Poręba, ul. Granitowa 1, 58-580 Szklarska Poręba, Część 6: usługa sprzątania w KMP Wałbrzych (PDOZ), ul. Mazowiecka 2, 58-300 Wałbrzych, Część 7: usługa sprzątania w obiektach podległych KPP Głogów, Część 8: usługa sprzątania w obiektach podległych KPP Polkowice Część 9: usługa sprzątania w obiektach podległych KPP w Polkowicach, Część 10: usługa sprzątania w PP w Wiązowie, ul. Pocztowa 2, 57-120 Wiązów, Część 11: usługa sprzątania w PPI w Wojcieszowie, ul. Chrobrego 67, 59-550 Wojcieszów Zam. dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wyk. może złożyć ofertę w jednej, dwóch, kilku lub wszystkich częściach postępowania. Maksymalna ilość części postępowania, w których Wykonawca może złożyć ofertę: 11. 3. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie PE i Rady 2014/24/UE z dnia 26.02.2014 r. w sprawie zamówień publicznych, Zam. informuje, że przed. zam. obejmuje wykonanie usługi i brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 4. Informacja dotycząca wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy opisane zostały w § 2 i 3 Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią zał. nr 2 do SWZ. Zam. wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę wszystkich osób wykonujących usługi sprzątania w tym osób zatrudnionych przez podwykonawców lub dalszych podwykonawców. 5. Miejsca realizacji usług wskazano w formularzu ofertowym – zał. nr 1 do SWZ. 6. Daty rozpoczęcia wykonywania usługi wskazano w zał. 1.1-1.11 do SWZ (odpowiednio do części postępowania) 7. Klauzula informacyjna RODO - Rozdział I SWZ. 8. Zam. nie wymaga składania przedmiotowych środków dowodowych. 9. Zam. przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”, tzn. Zam. może najpierw dokonać badania i oceny ofert (w każdej z części postępowania), a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona (w każdej z części postępowania), w zakresie braku podstaw wykluczenia. 10. Postęp. nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. 11. Zam. nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 12. Zam. nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 13. Zam. nie wymaga przeprowadzenia przez Wyk. wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. Zam. przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej na życzenie Wykonawcy. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty. Wykonawcy zainteresowani wizją lokalną, w którymkolwiek z obiektów, w których będzie realizowana usługa sprzątania proszeni są o bezpośredni kontakt telefoniczny z p. Jolantą Turlewicz pod nr tel. 47/871 32 55. 14. Zam. nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 15. Zam. nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wyk., o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 16. Zam. nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 17. Zam. nie przewiduje wykluczenia Wykonawcy w zakresie podstaw określ. w art. 109 ustawy Pzp. 18. Termin związania ofertą upływa dnia 11.10.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: usługa sprzątania w KWP Wrocław (BSWP), ul. Podwale 31-33, 50-040 Wrocław.
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 1 postępowania wysokość wadium wynosi: 730,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: usługa sprzątania w KWP Wrocław, ul. Podwale 31-33 (parter oraz siłownia), 50-040 Wrocław
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.2 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 2 postępowania wysokość wadium wynosi: 4 300,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: usługa sprzątania w KWP Wrocław Sekcja Lotnictwa Policji, ul. Graniczna 24 (hangar nr 6), 54-516 Wrocław
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.3 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 3 postępowania wysokość wadium wynosi: 900,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: usługa sprzątania w KMP Wałbrzych II KP (SOP KWP), ul. Psie Pole 7, 58-301 Wałbrzych
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.4 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 4 postępowania wysokość wadium wynosi: 450,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: usługa sprzątania w KP Szklarska Poręba, ul. Granitowa 1, 58-580 Szklarska Poręba
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.5 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 5 postępowania wysokość wadium wynosi: 1 500,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: usługa sprzątania w KMP Wałbrzych (PDOZ), ul. Mazowiecka 2, 58-300 Wałbrzych
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.6 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 6 postępowania wysokość wadium wynosi: 1 000,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: usługa sprzątania w obiektach podległych KPP Głogów
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.7 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 7 postępowania wysokość wadium wynosi: 400,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: usługa sprzątania w obiektach podległych KPP Polkowice
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.8 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 8 postępowania wysokość wadium wynosi: 1 300,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: usługa sprzątania w obiektach podległych KPP w Polkowicach
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.9 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 9 postępowania wysokość wadium wynosi: 400,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: usługa sprzątania w PP w Wiązowie, ul. Pocztowa 2, 57-120 Wiązów
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.10 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 10 postępowania wysokość wadium wynosi: 490,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: usługa sprzątania w PPI w Wojcieszowie, ul. Chrobrego 67, 59-550 Wojcieszów
Beschreibung: 1. Szczegółowy katalog czynności, miejsce wykonania, sposób wykonania, ilość i częstotliwość określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1.11 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji usługi przy użyciu własnych materiałów i sprzętu, gwarantujących wykonanie przedmiotu zamówienia z należytą starannością. 3. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 11 częściach postępowania wysokość wadium wynosi: 11 770,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w części 11 postępowania wysokość wadium wynosi: 300,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP. Formy wniesienia wadium, zasady jego zatrzymania i zwrotu opisano w Rozdziale XII SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 9 PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 5. Dodatkowy warunek zamówienia: 1) Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014 /25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2) W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą, w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3) Oświad. to podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp jako inny dokument/oświadczenie. Konsekwencją niezłożenia oświadczenia (pomimo wezwania do jego uzupełnienia) bądź braku potwierdzenia respektowania powyższego warunku zamówienia będzie odrzucenie oferty wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp.
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Usługa kompleksowego sprzątania.
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
398423-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de nettoyage – Usługa kompleksowego sprzątania.
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
TitreUsługa kompleksowego sprzątania.
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
LotLOT-0006
LotLOT-0007
LotLOT-0008
LotLOT-0009
LotLOT-0010
LotLOT-0011
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
398423-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi tat-tindif – Usługa kompleksowego sprzątania.
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
TitluUsługa kompleksowego sprzątania.
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
LottLOT-0007
LottLOT-0008
LottLOT-0009
LottLOT-0010
LottLOT-0011
398423-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzątania – Usługa kompleksowego sprzątania.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
TytułUsługa kompleksowego sprzątania.
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
Część zamówieniaLOT-0004
Część zamówieniaLOT-0005
Część zamówieniaLOT-0006
Część zamówieniaLOT-0007
Część zamówieniaLOT-0008
Część zamówieniaLOT-0009
Część zamówieniaLOT-0010
Część zamówieniaLOT-0011
398423-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de curăţenie – Usługa kompleksowego sprzątania.
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90910000 Servicii de curăţenie
2. Postup
Postup
Názov: Usługa kompleksowego sprzątania.
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
398423-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve čiščenja – Usługa kompleksowego sprzątania.
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
NaslovUsługa kompleksowego sprzątania.
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
SklopLOT-0006
SklopLOT-0007
SklopLOT-0008
SklopLOT-0009
SklopLOT-0010
SklopLOT-0011