398440-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup subskrypcji oprogramowania Microsoft lub równoważnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup subskrypcji oprogramowania Microsoft lub równoważnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup subskrypcji oprogramowania Microsoft lub równoważnych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne dla produktów wskazanych za pomocą nazwy producenta. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ).
Interne KennungPN-16/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji oprogramowania Microsoft lub równoważnych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne dla produktów wskazanych nazwą producenta. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ).